Tr
En
It
Ru
Fl

BİZ KİMİZ

Misyonumuz 

 
Her geçen gün artan ve değişen müşteri beklentilerini karşılayabilmek için sürekli iyileştirme çalışmaları yaparak, ve teknolojik yenilikleri izleyerek, istenen kalite standartlarında üretim yapmak.
İnsan ve çevre dostu ürünler kullanmak.
 
En iyi kalite ile en kısa temin süresini sağlamak.
 
Farklı ve özel ürün seçenekleri ile dünya pazarının aranan taş ve transfer baskı firması olmak ve ülkemizin ihracat gücüne güç katmak.
 
 
 
Vizyonumuz 
 
 
Üretimden insan kaynaklarına, müşteri ilişkilerinden pazar beklentilerine ve teknolojik gelişmelere kadar her alanda yenilikçi, araştırmacı, ve mükemmelliyetçi yönetim politikasıyla, müşteri memnuniyeti merkezli çalışmalarla, taş ve transfer baskı sektöründe lokomotif olmak.
 
Dünya pazarındaki değişen talepler doğrultusunda, istikrarlı kalite üretimi ile güvenin simgesi olmak ve bu anlayışla markalaşmak.
 
Her geçen gün daha fazla istihdam yaratarak, bölge ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak ve toplumsal gelişmeyi hızlandırmak.
 
 
 
Kalite Politikamız 
 
 
Efetaş Transfer Baskı ve Efelazer olarak, kaliteyi, müşteri odaklı bir yaklaşım ile şirket kültürünün ana öğesi haline getirmeyi hedefler. Bu doğrultuda tüm çalışanlarımız için “kalite” bir yaşam biçimi olmaktadır.
 
Efetaş Transfer Baskı ve Efelazer üretimin her aşamasında kaliteyi hedefleyen, müşteri ve çalışanların memnuniyetini esas alan, satış öncesi ve sonrası kalitesinde, kanunlara ve yönetmeliklere uygun, istenilen standartlarda üretim yapmayı ve Taş Baskı – Lazer Kesim sektöründe kalıcı, güvenilir bir firma olmayı KALİTE POLİTİKASI olarak benimsemiştir.
 
Bu politika ışığında maddelerimiz;
 
* Taş baskı ve Lazer kesim deneyimlerimizi eğitimlerle desteklemek
 
* Taş Baskı ve Lazer kesimde istenilen kaliteyi her aşamada, bir defada ve müşterilerin taleplerine göre yakalamak
 
* Teknolojiye ve insana yatırım yaparak üretim verimliliğini arttırmak
 
* Sürekli gelişme ilkesi ile takım ruhu içinde çalışmak
 
* Değişen müşteri ve piyasa şartlarına cevap vermek